ПРИВАТНИЙ ГІНЕКОЛОГ

Екстренна контрацепція

Прийом лікарських препаратів до 72 годин після незахищеного статевого контакту для попередження небажаної вагітності. Ефективність методу складає 96 %. Це досягається за рахунок введення гормональних препаратів у дозах значно перевищуючих такі при стандартному циклічному режимі їх використання.

Ефективність невідкладних контрацептивних засобів збільшується у відповідності з тим, наскільки швидко після незахищеного сексу їх було використано - прийом цих засобів має відбутися якомога швидше, тому що їх ефективність значно зменшується з перебігом часу.

Засоби невідкладної контрацепції вважаються у цілому безпечними для здоров’я. Не існує такого стану здоров’я, за якого людині не міг би бути рекомендований той чи інший засіб невідкладної контрацепції.

Пам’ятайте, що перерваний статевий акт не є методом контрацепції! Сперматозоїди містяться у змащенні, що виділяється в процесі статевого акту. Тому зачаття можливе навіть без еякуляції. Крім того, переривання статевого акту дуже шкідливе для здоров'я чоловіка.

Вибір методу контрацепції - важливе завдання, яке найкраще вирішувати разом з лікарем.
Головними критеріями є - ефективність контрацепції (наскільки високий ризик завагітніти, незважаючи на вжиті дії) і зручність застосовуваного методу. Також слід думати про побічні ефекти обраного способу та складності відмови від методу, на випадок, якщо жінка захоче завагітніти.
Підбір контрацептивних засобів

Консультування та підбір індивідуальних засобів попередження вагітності

  • таблетки,
  • внутрішньоматкові спіралі,
  • негормональні засоби

Введення, вилучення внутрішньоматкових спіралей

Жіноча контрацепція
Приватний гінекологічний кабінет Бузаш С.М.
місто Рівне, вул. Відінська, 10
телефон (0362) 28-94-55
(попередній запис на прийом)
працюємо щодня
з 10.00 до 13.00; з 15.00 до 18.00
в суботу - до 13.00, крім неділі

Вибираючи той чи інший метод контрацепції, слід враховувати безліч факторів: вік, гормональний фон, наявність або відсутність гінекологічних захворювань і т.д.

Організм кожної жінки індивідуальний, тому і препарати контрацепції повинні підбиратися індивідуально. Жіноча контрацепція розроблена абсолютно для всіх категорій жінок.

Серед молодих людей найбільш популярними вважаються так звані біологічні засоби захисту, а саме - календарний метод обчислення овуляції і переривання статевого акту. Популярність пояснюється тим, що їх застосування не вимагає витрат, особливих навичок і не завдає шкоди здоров`ю. Але ефективність цих методів сумнівна, тому користуватися ними можна лише в разі, якщо можлива вагітність не стане трагедією. Такі методи контрацепції можуть застосовувати молоді подружні пари, які на даний момент не планують дитину, але не виключають можливості її народження.

ефективність контрацепції

Дівчина, приймаючи рішення про початок статевого життя, повинна піклуватися не тільки про своє здоров`я, але й про можливість появи здорових дітей в майбутньому. Гормональна контрацепція може бути небезпечною для молодого жіночого організму в момент активного формування репродуктивної системи, а наслідки необдуманого застосування таких препаратів у майбутньому можуть бути незворотними.

Реальність вчить, що необхідно думати про безпеку до, а не після статевого контакту. Правильно підібрати засіб контрацепції, враховуючи юний вік і особливості фізіології, може тільки досвідчений лікар. Це нормальна практика, тому не потрібно соромитися і боятися прийому у гінеколога.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Приватний гінекологічний кабінет Бузаш С.М. © Всі права застережено. All rights reserved.
Copyright 2009-2018. 

Оперативна розробка вебсайтів

Make a free website with Yola