ПРИВАТНИЙ ГІНЕКОЛОГ

У нашому кабінеті проводиться цифрова відеокольпоскопія, тобто під час дослідження зображення від кольпоскопа зі збільшенням до 3-25 разів передається на екран, і лікар, і пацієнтка можуть контролювати хід дослідження. Цифрова обробка отриманих даних дозволяє отримувати якісні високоінформативні фотографії.

Значення відеокольпоскопіі в діагностиці

За допомогою відеокольпоскопіі можна виявити захворювання, про які жінка може не знати роками. Передусім, це захворювання шийки матки, що протікають, як правило, безсимптомно, але призводять до одного з найпоширеніших злоякісних утворень у жінок - раку шийки матки. Ефективне лікування ерозії шийки матки неможливо без проведення кольпоскопії. Відеокольпоскопія дозволяє лікареві виявити захворювання на початковій стадії, визначити патологію, на тлі якої може сформуватися онкологічне захворювання в майбутньому.

Розширена кольпоскопія може допомогти поставити точний діагноз захворювання шийки матки і визначити його злоякісність; якщо вона не була зроблена, діагноз невідомий.

Відеокольпоскопія  дозволяє детально оцінювати стан епітелію шийки матки і піхви і діагностувати патологічні зміни на ранніх етапах розвитку 

Кольпоскопію необхідно застосовувати при кожному поглибленому гінекологічному обстеженні, проводити разом із взяттям мазка по Папаніколау для цитологічного дослідження: тільки паралельне застосування цих двох методів дає оптимальний результат.

Відеознімки покращують діагностику - вони необхідні для довгочасного спостереження при відхиленнях від норми і для контролю лікування.
Біопсія за допомогою кольпоскопа є надійним діагностичним методом (тканини беруть з ектодерми шийки матки на ділянці, що викликала підозру при кольпоскопії). 

Відеокольпоскопія

Відеокольпоскопія - це сучасний спосіб діагностики жіночих внутрішніх статевих органів таких, як піхва, шийка матки, цервікальний канал, що дозволяє діагностувати навіть найнезначніші дефекти тканини, наприклад невеликі ерозії, крихітні пухлини і мікрокрововиливи в області шийки матки, піхви і вульви.  Цей метод обстеження проводиться за допомогою спеціального приладу - відеокольпоскопа - оптичного інструмент, з'єднаного з відеообладнанням і комп'ютером. Гінеколог має можливість бачити поверхню обстежуваних тканин і органів на екрані монітора із 20 -30 - кратним збільшенням, точністю найдрібніших деталей. Отримане зображення може бути збережене і записане, що дозволяє зробити обстеження ще більш ретельно.

Відеокольпоскопія допомагає виявити найдрібніші порушення структури тканин, формування новоутворень  і паталогічних змін. Це ефективна методика діагностики ерозії, лейкоплакії, папілом, поліпів, дисплазії та багатьох інших гінекологічних захворювань. Метод дозволяє детально оцінювати стан епітелію шийки матки і піхви і діагностувати патологічні стани на самих ранніх етапах розвитку.

Під час дослідження проводяться діагностичні проби (обробка слизової шийки матки різними діагностичними розчинами) і оцінка стану судин шийки матки в спеціальних кольорових фільтрах. Цей метод також дозволяє проводити прицільний забір матеріалу (цитограма, аналіз виділень) під візуальним контролем лікаря.

Метод абсолютно безболісний, не травматичний, проводиться при гінекологічному огляді.

За допомогою відеокольпоскопічного дослідження можна діагностувати такі захворювання шийки матки:

 • ерозія шийки матки,
 • дисплазії,
 • поліпи, поліпендометрію,
 • гіперплазії слизової оболонки каналу шийки матки,
 • лейкоплакія,
 • ерітроплакіі,
 • кондиломи, папіломи,
 • ранні стадії раку шийки матки,
 • диференційована діагностика численних доброякісних змін шийки матки.

Відеокольпоскопія - абсолютно безболісний огляд, 20 -30 -кратне збільшення, висока якість зображення дозволяє детально побачити навіть незначні зміни форми і кольору тканин, функціональні та структурні зміни шийки матки.

Унікальне програмне забезпечення, за допомогою якого можна

 • накопичувати, порівнювати і редагувати зображення;
 • складати і виводити на друк звітну документацію;
 • оцінити відео захворювання до і після лікування.  

ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА: аналізи (кров, сеча, мазки на ступінь бактеріальної чистоти та на наявність патологічної мікрофлори: цитологія, жіноча панель).

Пам’ятайте, тільки лікар-акушер-гінеколог може правильно діагностувати гінекологічне захворювання і підібрати відповідне лікування. Ви можете в будь-який час записатися на прийом до гінеколога і отримати докладну консультацію фахівця з усіх питань, пов'язаних з жіночою сферою, адже наше завдання - повернути ваше здоров'я і повноцінне життя.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Приватний гінекологічний кабінет Бузаш С.М. © Всі права застережено. All rights reserved.
Copyright 2009-2018.  

Оперативна розробка вебсайтів

Make a free website with Yola