ПРИВАТНИЙ ГІНЕКОЛОГ

Серед молодих жінок найчастіше зустрічаються порушення циклу, що може проявлятися як затримками на протязі довгого періоду (від місяця до декількох років) або, навпаки, скороченням днів циклу, мізерними або надмірними місячними. 

Порушення циклу може бути пов`язане з відсутністю овуляції (це коли лопає фолікул), замість двох головних жіночих гормонів в організмі жінки функціонує лише один - фолікулін. Адже тільки після овуляції з'являється другий жіночий гормон прогестерон. Тільки при цих умовах у жінок не виникає ніяких проблем в гінекології. Якщо постійно функціонуватиме тільки один гормон, це призведе до розростання внутрішнього шару слизової оболонки матки, утворенню вузлів, кровотеч. Наслідками можуть бути утворення таких серйозних захворювань, як полікістоз яєчників, безпліддя, фіброміоми матки, мастопатії, (коли іде ущільнення тканини молочних залоз, або виникнення кист).

Гормональні порушення (особливо у віці до 20-21 року) відображаються на стані шийки матки. Всі названі захворювання можна не тільки попередити, але і вилікувати консервативним шляхом (без операції) в амбулаторних умовах на початковій стадії його прояву.

Лікування гормональних порушень у жінок
  • Передменструальний синдром
  • Вікові клімактеричні порушення
  • Дисфункція яйників, порушення менструального цикла
  • Лікування фіброміом, ендометріозу, фібромастопатії молочних залоз
  • Рання діагностика і попередження розвитку онкологічних захворювань
ПМЦ - порушення менструального циклу

При порушенні менструального циклу (якщо менструації надто часті або рідкі, рясні або мізерні) - за допомогою лабораторної діагностики крові виявлять і усунуть дисбаланс гормонального фону.  

Клімактеричні порушення

Для жінок після 45 років питання жіночого здоров'я актуальні не меншою мірою; клімактеричний період потребує кваліфікованої допомоги для відновлення нормального ритму життя. 

Візьміть за правило
обов'язкове щорічне відвідування гінеколога для консультації та профілактичного огляду.

Будь-яке захворювання можна виявити на самому початку його розвитку, навіть якщо, здавалось би, відсутні майже усі симптоми.

Гінекологічні захворювання тим і підступні, що симптоми того чи іншого захворювання проявляються лише тоді, коли процес вже зайшов надто далеко, у багатьох випадках, набуваючи незворотнього характеру.

Адже на ранньому етапі набагато легше повернути все до норми!

Давайте разом грамотно та відповідально вирішувати наші проблеми: ви допомагаєте лікарю своєчасним відвідуванням, а лікар допоможе вам зупинити розвиток патологічного процесу на самому початку його виникнення!

При найперших симптомах неблагополуччя жіночої статевої сфери необхідно якнайшвидше звернутися до акушера-гінеколога: тільки лікар може правильно діагностувати гінекологічне захворювання і підібрати відповідне лікування.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Приватний гінекологічний кабінет Бузаш С.М. © Всі права застережено. All rights reserved.
Copyright 2009-2018. 
Оперативна розробка вебсайтів

Make a free website with Yola